Atribuită
Cumpărare directă
NR CRT DENUMIRE CANTITATE PRET F TVA 1 MAKITA SINA DE GHIDARE 30000MMM SP6000 1 752.10 2 ULEI CASTROL 5W 40 1L 1 37.82 3 BEC 12V H7 2 15.13 4 SOLUTI PARBRIZ -30C 5L 1 21.01 5 ROBINET RADIATOR TUR1/2 GERRO 3 23.53 6 REZERVA AIRWICK 2 15.13 7 RACORD WC LUNG 1220 3 29.41 8 RACROD WC EXTENSIBIL EVER 3 18.49 9 130M MP ROLE HARTIE IGIENICA 2 12.61 10 DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 500ML 2 71.43 11 SAPUN LICHID FIORE 4L 2 37.82 12 MANER GEAM TERMOPAN 2 12.61 13 5L ASEVI DETERG PARDOSELI PORTCOALE 6 49.58 14 H.IG. ONDA 2 STR 80 0.67 15 BICLOSOL 3GR 200 TAB 5 40.34 16 ARO LAVETE UMEDE 15*17.5 5 3.78 17 ARO LAVETE BUMBAC 35*55CM 5 7.98 18 LACAT CHEIE ETS 50MM 3 13.45 19 GARNITURA VAS WC EXT 50 10 7.98 20 4*250 ARO FOI PROSOP INTERF V 40 5.46 21 BUTUC YALA TERMOPAN 90MM 2 21.01 22 BROASCA CU CHEIE FERONERIA MARO 1 49.58 23 BUTUC YALA TERMOPAN 90MM 2 10 24 GR PORT GRANITE LIG BEIGE 33.3*33.3 1 41.18 25 PLST PERIE ALBA WC CU SUPORT 4 6.30
- Număr anunț
- DA25493091
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.505,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.505,40 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.