Atribuită
Cumpărare directă
Suport ecuson, orizontal 105 x 70 mm, 100 buc/set - descriere produs Ecuson de calitate superioara Grosime: 0,25 Dimensiuni exterior: 112 x 92 mm Dimensiuni print: 105 x 70 mm Nu include sistemul de prindere Este prevazut cu clapeta de siguranta Ambalare: 100 buc/set
- Număr anunț
- DA25480209
- Autoritate contractantă
- statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI 9179830)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 35123400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.