Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE + MOUSE format din : TONER PT LEXMARK MX410de - 10K 2 x 133.61 = 267.22 LEI + TONER PT LEXMARK MX417de - 8.5K 2 x 170.59 = 341.18 LEI + TONER PT BROTHER DCP L5500 2 x 57.14 = 114.28 LEI + TONER PT CANON I-SENSYS MF 429X(CF226X) 2 x 84.03 = 168.06 LEI + MOUSE USB LOGITECH 1 x 34.45 = 34.45 LEI

Număr anunț
DA25480910
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,29 RON
Valoare atribuită
925,29 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,29 RON

din 925,29 RON estimat