Atribuită Cumpărare directă

RELEU DE TIMP BLINKER ASIMETRIC 0.05s-100h Ub=12-240V c.a;c.c ZR5B0011/ 1 modul

Număr anunț
DA25486177
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31221000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,60 RON
Valoare atribuită
323,60 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,60 RON

din 323,60 RON estimat