Atribuită Cumpărare directă

2 buc EUROLITE LED PMB-8 COB RGB 30W bar Alimentare: 100-240 V, 50/60 Hz ~ Consum de energie: 200 W canale de control DMX: 3/5/24/27 DMX512 conexiune: 3 pini XLR / 5 pini XLR Flash-rate: 18 Hz Sunet de control: prin microfon încorporat Numărul de LED-uri: 8 Tip LED-uri: Cluster 30 W, RGB Unghi fascicul: 60 ° Dimensiuni (LxWxH): 150 x 880 x 165 mm Greutate: 8 kg Garantie: 24 luni CONFORM ANUNTULUI PUBLICITAR NR. ADV1137487 SI A CAIETULUI DE SARCINI NR. 1265/23.03.2020.

Număr anunț
DA25477422
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32342410-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.880 RON
Valoare atribuită
3.880 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.880 RON

din 3.880 RON estimat