Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inchiriere fibra optica pentru sistemul de supraveghere video de pe raza Municipiului si din Primaria Campia Turzii

Număr anunț
DA25488420
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
EL CONS SERVICE SRL (CUI 255268)
Cod CPV
64214400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.792 RON
Valoare atribuită
10.792 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.792 RON

din 10.792 RON estimat