Atribuită Cumpărare directă

Cablu Supermicro 8-pin to Two 6+2 Pin 5cm Power GPU Cable (CBL-PWEX-1040)

Număr anunț
DA25493346
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,07 RON
Valoare atribuită
113,07 RON
Data publicării
17.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,07 RON

din 113,07 RON estimat