Atribuită
Cumpărare directă
servicii de telefonie fixa şi transmisie de date 8 luni in anul 2020 cu posibilitatea prelungirii 4 luni in anul 2021: 225 linii telefonice fixe -convorbiri nelimitate in toate retelele nationale fixe si mobile ;5 abonamente telefonie fixa premium ISDN; 22 abonamente intenet standard-10 MB ;5 abonamente internet premium minim 50 MB.
- Număr anunț
- DA25494043
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.067,12 RON
- Valoare atribuită
- 41.067,12 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.