Atribuită Cumpărare directă

PANOU DE INFORMARE 60x90cm, inscriptionat la cerere, DIN MATERIAL PVC, GROSIME 4MM, REZISTENT LA EXTERIOR MINIM 2 ANI, IMPRIMARE CU VOPSEA UV, IN VEDEREA INFORMARII PUBLICULUI CU PRIVIRE LA ELABORAREA PLANULUI URBANISTIC DE DETALIU-MAGAZIN PIESE AUTO, SERVICE AUTO, SPATII DE LOCUIT LA ETAJ, IMPREJMUIRE PROPIETATE, STR,SIRETULUI, FN, LOC.HUNEDOARA, JUD.HUNEDOARA

Număr anunț
DA25461445
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
35261000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat