Atribuită Cumpărare directă

ULEI LUBRIFIN M30 20L - 1 BUC Ulei hidraulic H46 20L - 2BUC ULEI M40 20L - 1 BUC vaselina PRISTA 4kg - 1BUC

Număr anunț
DA25492116
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE-UNITATEA TERITORIALA 330 PODOLENI (CUI 4145357)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
Cod CPV
15421000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,26 RON
Valoare atribuită
599,26 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,26 RON

din 599,26 RON estimat