Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi defibrilare multifunctionali ADULTI cu feedback RCP originali Zoll pt defibrilator XSeries Electrozi multifunctionali adult pentru defibrilare, cardioversie, pacing extern, monitorizare ECG si monitorizare resuscitare cardiopulmonara CPR Stat-padz 8 buc/cutie
- Număr anunț
- DA25492615
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 31711140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.700 RON
- Valoare atribuită
- 7.700 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.