Atribuită Cumpărare directă

Pachet auto, Furnizare si montare anvelope (ANV 215 / 65 / 16 , 4 buc), cf. Devizului de lucrari

Număr anunț
DA25492680
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI 24308831)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.440,34 RON
Valoare atribuită
3.440,34 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
17.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.440,34 RON

din 3.440,34 RON estimat