Atribuită Cumpărare directă

Servicii de exploatare forestieră (doborât și tras în rampă material lemnos). Cantitatea de material lemnos ce urmează a fi exploatată este de 462 mc, conform APV nr. 1613556 din data 05.02.2020.

Număr anunț
DA25495693
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
POTHORA AGROFOREST S.R.L. (CUI 42338172)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.650 RON
Valoare atribuită
34.650 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.650 RON

din 34.650 RON estimat