Atribuită Cumpărare directă

Achizitie carne de pasare tocata, produs necesar pentru hrana asistatilor din Centrul de Îngrijire Temporara din municipiul Turnu Magurele

Număr anunț
DA25486183
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI 28312215)
Cod CPV
15112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,24 RON
Valoare atribuită
297,24 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,24 RON

din 297,24 RON estimat