Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 100 bucati drapel poliester, 60x90cm ROMANIA; furnizare 10 bucati drapel poliester ROMANIA 100x150cm; Furnizare 10 bucati drapele poliester 100x150cm UE. Transportul sa fie inclus in pretul final al achizitiei, adica 4.133,50 RON.

Număr anunț
DA25472738
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.133,50 RON
Valoare atribuită
4.133,50 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.133,50 RON

din 4.133,50 RON estimat