Atribuită
Cumpărare directă
Antivirus Kaspersky Endpoint Security for Business - Select European Edition. 100-149 Noduri, 1 an, licenta educationala / gov. Pretul este pentru licentierea unui calculator, pentru 1 an. Pretul este valabil la achizitia de minim 100 si maxim 149 licente, client institutie educationala sau client institutie publica.
- Număr anunț
- DA25482759
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.326 RON
- Valoare atribuită
- 4.326 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.