Atribuită Cumpărare directă

PACHET Maşină spălat rufe – 1 buc şi Frigider – 1 buc, pt CMJ Alba: Maşină de spălat rufe – Caracteristici: capacitate de încărcare de 7 kg, minim 1000 RPM, cuvă inox, dotată cu comandă spălare rapidă pentru lenjerie de pat, bumbac, materiale închise la culoare, tip de încărcare frontală, garanţie motor minim 10 ani. Frigider 2 uşi – Caracteristici: - uşi reversibile şi un volum net minim 200 litri, sistem de răcire static, sistem dezghețare manual, sistem antibacterian, culoare albă. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potenţial generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achiziţiile publice, vor refuza prezenta achiziţie directa. Persoanele cu funcţii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA25477191
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,63 RON
Valoare atribuită
2.016,63 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,63 RON

din 2.016,63 RON estimat