Atribuită Cumpărare directă

049.01.130 - Baza suport ISOLAB pentru laborator, 130*210 mm (2 buc) HL70.1 - Varfuri Standard 50-1000 µl, nesterile, gradate, 1000 buc/1 pk, furnizor Carl Roth, Germania (5 pac.) 0058.1 - Seringi sterile Roth Injekt fara ace, 10 ml 100 buc/1 pk, furnizor Carl Roth, Germania (1 Pac) Termen de livrare: Maxim 5 saptamani. Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, Andreea Campu. Responsabil achizitie: Simona Muntean.

Număr anunț
DA25436115
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,91 RON
Valoare atribuită
785,91 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,91 RON

din 785,91 RON estimat