Atribuită
Cumpărare directă
SE VOR PRESTA SERVICII DE INTRETINERE CENTRALE TERMICE CENTRU DE AFACERI ( 3 CENTRALE MONTATE IN CASCADA). SUPRAFATA DESFASURATA A CONSTRUCTIEI ESTE APROXIMATV 6000 MP. SE VA INTERVENI ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE. SE VOR FACE VERIFICARI SAPTAMANALE ȘI ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE. LA ORICE SOLICITARE SE VA INTERVENI IN TERMEN DE MAXIM 2 ORE. PRETUL ESTE UNITAR/LUNA DE PRESTARE A SERVICIULUI SI NU CUPRINDE TVA. CONTRACTUL SE VA INCHEIA PE O PERIOADA DE 12 LUNI.
- Număr anunț
- DA25427812
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.200 RON
- Valoare atribuită
- 43.200 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.