Atribuită Cumpărare directă

Profil de terminatie - 34 ml x 3,63 lei Profil de scafa - 34 ml x 3,38 lei

Număr anunț
DA25441186
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
LINOSOL DESIGN S.R.L. (CUI 29347270)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,34 RON
Valoare atribuită
238,34 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,34 RON

din 238,34 RON estimat