Atribuită Cumpărare directă

mediu soya casein digest agar(TSA), fl x 500 g, conform oferta din 02.04.2020, produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE

Număr anunț
DA25423236
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,55 RON
Valoare atribuită
148,55 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,55 RON

din 148,55 RON estimat