Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tipărire și livrare -PROCES – VERBAL DE CONSTATARE : Carnet X100 file (25 seturi X top), înseriate de la nr. 01701, lipit şi necapsat, format A4 vertical, autocopiativ (2 exemplare), 2 pagini, coperta cartonata, conf. Anexei nr. 1 din Ord. MS nr. 592/25.05.2017. Cantitate – 10 carnete x 100 file. Produsele vor fi livrate în ambalaje sigilate, care să asigure protecţia acestora pe timpul transportului, tranzitului şi expunerii la temperaturi extreme. În timpul transportului se vor lua măsuri pentru a nu fi afectată calitatea produselor. Prestatorul va prezenta macheta cu designul propus (în format electronic) în termen de maxim 2 zile de la data transmiterii comenzii ferme și comunicării de către autoritatea contractantă a detaliilor cuprinse în formularele tipizate ce fac obiectul achiziţiei. Machetele vor fi aprobate de către autoritatea contractantă, în condițiile refuzării acestora furnizorul având obligația realizării/modificării machetelor, în concordanță cu cerințele acesteia în termen de maxim 1 zi. Furnizorul va solicita „bun de tipar” autorităţii contractante înainte de realizarea produselor solicitate. Eventualele erori apărute în procesul de realizare a materialelor din vina furnizorului cad în responsabilitatea acestuia, iar remedierea lor presupune înlocuirea tuturor materialelor ce conțin erori, în neconcordanță cu macheta aprobată, în termen de maxim 1 zi.

Număr anunț
DA25420828
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
1 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1 RON

din 1 RON estimat