Atribuită Cumpărare directă

Banda vinil Dymo ID DY 18444 9mm/negru/alb, Banda vinil Dymo ID1 DY 18444 12/ mm negru/alb

Număr anunț
DA25425721
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,90 RON
Valoare atribuită
476,90 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,90 RON

din 476,90 RON estimat