Atribuită
Cumpărare directă
Marker permanent Pilot Super Color Medium, varf rotund, 4.5 mm, alb buc 3 12.53 37.59 DAGRAFE33 Agrafe zincate, 33 mm, 100 bucati/cutie cutie 2 1.86 3.72 88239936C Hartie copiator A4 HP Office 80 g/mp, 500 coli/top, 5 topuri/cutie cutie 1 86.25 86.25 XP87612A Biblioraft Xprime, PP, A4, 7.5 cm, albastru buc 10 4.98 49.8 DNOK201203D Dosar de plastic Noki, cu sina si perforatii, albastru buc 20 0.53 10.6 187.96
- Număr anunț
- DA25427660
- Autoritate contractantă
- Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI 13146912)
- Furnizor / câștigător
- DACRIS IMPEX S.R.L. (CUI 5740077)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,96 RON
- Valoare atribuită
- 187,96 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.