Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant universal eficient indifferent de gradul de duritate al apei si recomandat tuturor tipurilor de masini de spalat.Simultan dezinfecteaza, spala si albeste. Se foloseste pentru textilele albe si colorate din material sintetic, bumbac – polyester si bumbac.Produs avizat de catre Ministerul Sanatatii. Ambalare: sac de 15 kg

Număr anunț
DA25427207
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.700 RON
Valoare atribuită
10.700 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.700 RON

din 10.700 RON estimat