Atribuită Cumpărare directă

Drapel UE, catarg,-exterior-140x210-fl, Exterior, rezistent la intemperii si decolorare, 140/210 CM, Polyester Germania Drapel ROMANIA-catarg-140x210-fl

Număr anunț
DA25426573
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,44 RON
Valoare atribuită
571,44 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,44 RON

din 571,44 RON estimat