Atribuită Cumpărare directă

Sistem de adaptare gravitational cu punga goala Sistem de adaptare gravitational, tub de 190 cm, dispozitiv de clampare cu rola, piesa în T pentru conectarea seringii pentru administrari enterale, punga goala inclusa, DEHP-free

Număr anunț
DA25423602
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33192330-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.426,80 RON
Valoare atribuită
1.426,80 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.426,80 RON

din 1.426,80 RON estimat