Atribuită Cumpărare directă

achizitie 2 buc. routere conform ofertei.

Număr anunț
DA25423773
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI 15711087)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.258,20 RON
Valoare atribuită
4.258,20 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.258,20 RON

din 4.258,20 RON estimat