Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de tamplarie conf. ADV1137201 Lucrari de confectionare, inlocuire si reparare tamplarie PVC si Al conf. ADV113720

Număr anunț
DA25427539
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ANS UTIL TERMOPAN S.R.L. (CUI 37770203)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.755 RON
Valoare atribuită
98.755 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.755 RON

din 98.755 RON estimat