Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant 1 x 72.269 matura 2 x 20.170 suport hartie 1x 63.025 igienol 2 x 13.445 porsop set 2x 3.360 prosop set 2x 3.781 prosop bucatarie 1x 2.521 rola hartie 2 x 15.125 hartie set 5 x 5.042

Număr anunț
DA25425313
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
Furnizor / câștigător
SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI 30371108)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,79 RON
Valoare atribuită
274,79 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,79 RON

din 274,79 RON estimat