Atribuită Cumpărare directă

IGIENIZANT PE BAZA DE CLOR(SOLUTIE DE HIPOCLORIT DE SODIU) STICK ACTIV CLOR BIDON 10L=25.20RON +TVA(1L=2.52 RON +TVA/L) SUMA TOTALA FARA TVA=700L*2.52=1764.00 RON +TVA LIVRAREA SE FACE LA SEDIUL CLIENTULUI OFERTA ESTE VALABILA 30 ZILE

Număr anunț
DA25426433
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.764 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764 RON

din 1.764 RON estimat