Atribuită Cumpărare directă

ETAMSILAT 250mg/2ml Cutie x 5 fiole; Dexametazona; Propofol - Lipuro 1% x 5 fi; Nitromint aerosol 0.4 mg./ doza x 10 g.(NITROGLYCERINUM / spray sublingual );Apa Oxigenata 3% ; Rivanol 1‰ x 200 g (Vitalia);

Număr anunț
DA25454376
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,06 RON
Valoare atribuită
412,06 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,06 RON

din 412,06 RON estimat