Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEV. NR. 141 28.02.2020 INLOCUIT AMORTIZOR SUSPENSIE INLOCUIT SET REPARATIE POMPA INJECTIE INLOCUIT RULMENT SUSPENSIE INLOCUIT TAMPOANE MOTOR INLOCUIT SUPORT MOTOR

Număr anunț
DA25438976
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.108,41 RON
Valoare atribuită
2.108,41 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.108,41 RON

din 2.108,41 RON estimat