Atribuită Cumpărare directă

DETARTRANT NUFARUL 1L 250x6.61 lei; RACLETA GEAM 10x8.58 lei; SANO S255 10L 300x6.73 lei; MOP BBC 200GR 200x3.23 lei; MATURA NUIELE 400x7.8 lei; PERIE WC CU SUPORT PLASTIC 10x4.2 lei; SITA PISOAR CU PASTILA 20x7.25 lei; COS HARTIE MARE 100x3.7 lei; FARAS CU MARGINE CAUCIUC 2019 30x2.2 lei; SACI MENAJ 240L 400x7.8 lei; CIF 500ML CREAM ALB 100x5.75 lei; GALEATA CU STORCATOR SI MOP 10x10.35 lei;

Număr anunț
DA25436409
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.944,80 RON
Valoare atribuită
11.944,80 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.944,80 RON

din 11.944,80 RON estimat