Atribuită Cumpărare directă

Pentru intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus. Pana la data de 23.04.2020, va rugam sa postati valoarea ofertei ferme in conformitate cu documentatia trimisa.

Număr anunț
DA25469284
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
CON DESIGN NP (CUI 14235902)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.000 RON
Valoare atribuită
94.000 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.000 RON

din 94.000 RON estimat