Atribuită Cumpărare directă

Achizitie morcov si conserve carne (alimente ce nu au fost pe stoc in data de 13.04.2020)

Număr anunț
DA25479966
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 37581018)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,77 RON
Valoare atribuită
1.057,77 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,77 RON

din 1.057,77 RON estimat