Atribuită Cumpărare directă

Aparat masura intensitate semnal GSM 2G, 3G, 4G pentru statii Watman. Descrierea in Fisa cu Specificatiile tehnice atasate.

Număr anunț
DA25441572
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
CONTECH GROUP SRL (CUI 9013233)
Cod CPV
38410000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat