Atribuită
Cumpărare directă
Articole de birou: -Agrafe de birou nichelate 33 mm -Agrafe de birou nichelate 50 mm -Plic C4 A4 mare ALB siliconic -Plic C5 A5 mare ALB siliconic fara fereastra cu deshidere pe latura scurta -Tus stampila 27 ml negru -Dosar cu sina metalica TARE din carton duplex alb 230g
- Număr anunț
- DA25460323
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII VALCEA (CUI 13587269)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,40 RON
- Valoare atribuită
- 541,40 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.