Atribuită Cumpărare directă

HARTIE PLOTER A0, 75 g/m patrat, 841mm x 50m, producator Xerox = 3 role.*42.50=127.50 LIVRAREA SE FACE LA SEDIUL CLIENTULUI IN MAXIM 12 ORE DE LA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25455914
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,50 RON
Valoare atribuită
127,50 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,50 RON

din 127,50 RON estimat