Atribuită Cumpărare directă

Incadrare miscrobuze pe categ. de conf. COD W0H24- 118.32 lei Clasificare microbuze pe categ. de conf. COD W0H27- 203.95 lei

Număr anunț
DA25451032
Autoritate contractantă
TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,27 RON
Valoare atribuită
322,27 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,27 RON

din 322,27 RON estimat