Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pt. dezinf. chirurg. si igienica a mainilor cu etanol Desderman Pure - 1 litru DESDERMAN PURE – Antiseptic INCOLOR SI INODOR pe baza de alcool, utilizat pentru dezinfectia chirurgicala a mainilor prin frecare. FARA COLORANTI SI FARA ODORIZANTI - PENTRU PIELE SENSIBILA Spectru larg de actiune: bactericid, fungicid, micobactericid si VIRUCID IN CONF. CU SR EN 14476 (adenovirus, poliovirus, norovirus). Datorita continutului de etanol prezinta o considerabila eficacitate microbiologica si virucida. Uscarea pielii indusa de alcool este evitata datorita aditivilor de protectie a pielii. Ambalaje disponibile : flacon de 500 ml, 1 litru Produs biocid avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania.

Număr anunț
DA25456007
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat