Atribuită Cumpărare directă

AMBALARE 50/cut MARCAJ CE disponibil in trei variante; alb si bej; 5.8x8.3 si 6.5x9.5 CU PAD ABSORBANT

Număr anunț
DA25462359
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259,50 RON
Valoare atribuită
1.259,50 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.259,50 RON

din 1.259,50 RON estimat