Atribuită Cumpărare directă

ARACET STICKY 1KG 10 BUC X 4.4538 BIDINEA PT. TAVAN 17X7(11810) 6 BUC X 10.0000 VAR PRAF CARMEUSE ,20KG 10 SAC X 11.6807

Număr anunț
DA25456139
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,35 RON
Valoare atribuită
221,35 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,35 RON

din 221,35 RON estimat