Atribuită Cumpărare directă

1. teu zn 1/2, 2. niplu 1/2 zn, 3. rob dublu serv 1/2, 4. rob apa 3/4mt, 5. cot zn 3/4, 6. cot zn 1/2, 7. colier 1/2, 8. sac nylon, 9. teava zn 1/2

Număr anunț
DA25456740
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,94 RON
Valoare atribuită
531,94 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,94 RON

din 531,94 RON estimat