Atribuită Cumpărare directă

clotrimazol cr 5buc/21.10 fucidin cr 3buc/17.43 cr uree 3buc/24.36 ung ichtiol 5buc/7.60 hidrocortizon 10buc/7.41 glicerina boraxata+nistatin 10fl/10.91 triderm ung 4buc/15.30

Număr anunț
DA25453484
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33630000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,27 RON
Valoare atribuită
513,27 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,27 RON

din 513,27 RON estimat