Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curatenie, dezinfectanti, manusi, recipienti, spirt pentru intretinere si dezinfectare pentru primaria Bunesti..

Număr anunț
DA25455251
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
Cod CPV
24312120-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,82 RON
Valoare atribuită
760,82 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,82 RON

din 760,82 RON estimat