Atribuită Cumpărare directă

Licenta Office Home and Business 2019, 32/64biti, limba Engleza, Retail , Microsoft electronica licenta de tip electronic.

Număr anunț
DA25478306
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.744,60 RON
Valoare atribuită
16.744,60 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.744,60 RON

din 16.744,60 RON estimat