Atribuită Cumpărare directă

Var praf sac 25 kg - 33 buc Aracet cutie 4 kg - 16 buc Oxid alb 150 g - 132 buc

Număr anunț
DA25460911
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
MONDO-MIXT SRL (CUI 1539080)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224,30 RON
Valoare atribuită
1.224,30 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224,30 RON

din 1.224,30 RON estimat