Atribuită Cumpărare directă

Circuit ventilatie cu ambele ramuri incalzite, compatibil cu umidifator Aerodyne 2000, prevazut cu piesa in Y detasabila cu 2 porturi, 2 ramuri incalzite de 140cm si ram suplimentar de 80cm, conexiuni tip 22 flex, ambalat individual, steril. Comanda minima/unitate ambalaj: 10 bucati/cutie.

Număr anunț
DA25463357
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.972 RON
Valoare atribuită
7.972 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.972 RON

din 7.972 RON estimat