Atribuită Cumpărare directă

Lucrarea presupune achizitionarea si montarea de panouri din OSB de 10 mm grosime cu rigle de lemn de 80 x 80 mm, pe o suprafata de 22 metri patrati. Materialele si transportul acestora vor fi asigurate de executant

Număr anunț
DA25450560
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.718,79 RON
Valoare atribuită
2.718,79 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.718,79 RON

din 2.718,79 RON estimat